محل تبلیغات شما
گفتم خوبه یه پست که داستان کارتون لند رو نقد کرده باشه 
داشته باشیم!
بنابراین رفتم سراغ منطقی ترین دوستم
و ازش خواستم که کارتون لند رو نقد کنه!
متنی که در پایین میخونید نقد ایشون هستش

خب خب سلام دوستان
احتمالا هرکی که اینو میخونه تو دو حالت زیر هستش!
1_داستان رو خونده
2_قصد خوندن داستان رو داره میخواد اشنا شه!
خب بیاین با یک شرح کلی از داستان شروع کنیم!
-------------------------------- 
کارتونلند مجموعه داستانی مکمل از تمامی شخصیت های کارتونی 
کتاب
بازی
و انیمه هستش.
شرح داستان از چهار کشور هستش که هر شخصیت طبق حالتش توی کشور خودشون ساکن هستن.
پتانسیل و جذابیت داستان در حالتیه که شخصیت های موردعلاقت حتما در داستان حضور دارن و حالت دوم زمانیه که وقتی کاراکتر موردعلاقت رو میبینی اون اصلا اون نیست!
اما منظورم چیه؟!
مجموعه کارتونلند به شرح سرزمین رویایی میپردازه که تمامی شخصیت های خیالی چه خوب و چه بد در کنار هم هستن زندگی میکنند!
اونا اصلا شبیه چیزی که در داستان هستن نیستند به عبارتی شخصیت ها مثل یک هنرپیشه هستن در داستان اصلی خود این هنرپیشه ها در حقیقت شخصیت جداگانه و مجزا دارن که اون شخصیت مجزا در کارتونلند به تصویر کشیده میشه!
تصور کنید تام و جری دو شخصیت متقابل هم هستن مگر نه؟ 
این نقش تلویزیونی انهاست!
در سرزمین رویایی این دو شخصیت پر خاطره دو دوستند! باور نمی‌کنید ؟ 
خب گفتم که همه چی در اینجا برعکس است!
---------------------------
نقطه داستان از وقتی شروع میشه که دختری به اسم سارا و خواهرش وارد این سرزمین میشن و برخلاف تصورات همه که دنیای رنگی و زیبایی رو تصور میکنند، 
کارتونلند مکمل دنیای سرد و تاریک انسانهاست.
شخصیت ها همانند ادم ها بدنبال قدرت و طمع هستن و درعین حال دنبال عشق و زیبایی.
تمامی صفات انسانی از یک جامعه شلوغ رو میتوان در این داستان لمس کرد.
درواقع نویسنده دنبال شرح این بوده که هیچ چیز تمام کمال نیست حتی دنیای خیالی ما هم پر از چالش هست.
هر مبحث داستانی به دنباله یک ابر شرور هست و بطور متقابل یک قهرمان 
در کنار اینکه تمامی مجموعه ها بدنبال تنوع داستان و حالت هستن چیزی که در داستان بسیار تکرار میشود و گاهی ناامید کننده اس تراژدی پایانی هر بخش هستش.
درواقع شاید ظاهر شخصیت های هرمجموعه زیبا و کودکانه باشد اما دنباله و پایان داستان متعلق به یک مجموعه تلخ هستش‌.
روابط خانوادگی بعضی از شخصیت ها را میتوان به اجتماع و حقیقت نسبت داد.
درسته فانتزی های کارتونی در داستان ریشه دارد اما در عین حال میتوان شرح حال شخصیت ها را در زندگی هر یک از خودمان مشاهده کنیم.
متاسفانه روند تکراری هر بار ورود یک ابر شرور در داستان بحثی مکرر در مجموعه داستان هاست اما روند اتفاق های مختلف در مجموعه به داستان حیات جدید میبخشه و شمارا مایوس داستان پر تکرار (من از همه قوی ترم دنیا مال منه) نمیکنه!
انتظار تغییر رفتار شخصیت های موردعلاقتون رو داشته باشید. چونکه ابر شرور مورد علاقه شما در این مجموعه می تواند یک ادم کاملا مثبت و یا حتی یک ادم بی عرضه باشد پس ناامید نشید از روند های عجیب غریب روابط.
برای طرفداران هنتای خبرهای خوبی دارم این داستان از تنوع های زیادی برخورد داره و این شامل شرح روابط جنسی هم هست.
البته کلیشه روابط زوری( ها) هم زیاد هستش معمولا ابر شرور های داستان افرادی هوسی و کثیف هستن. البته منهای روابط زوری میتوان در بعضی از شخصیت ها عشق رو دید که هردو در دنیای ما حاکم هستن.
در کل در داستان پستی و بلندی های زیادی هست! بعضی از مجموعه ها پر قدرت هستن بعضی ها هرچند مایوس کننده !
اما تنوع وجود شخصیت ها و ماجراهای پشت داستان شمارو حتما وادار میکند داستان را یکبار هم که شده بخونید.
هرچند که داستان به یک تراژدی ختم شه اما روند داستان طیف متنوعی داره و میتونه یک تجربه خوب خواندن را بهمون بدهد!

از یک تا ده به داستان کارتون لند چند میدید؟!
میخوام ببینم رای ها چطوریه در چه وضعیتی هستم=|

حالا حالا ها گرفتاریم!!!

انیمیشن نبرد اهریمن ها(فصل اول)(قسمت دوم)

اندکی اسپویل+خبر!!

داستان ,شخصیت ,یک ,ها ,های ,هستن ,در داستان ,شخصیت ها ,شخصیت های ,کارتون لند ,ابر شرور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آپارات موضوع آزاد دانستنیها Judith's info روستای مالیچه ازنا raturipci torturili Robert's notes midelimat موزیک/فیلم/سریال/برنامه